Přihlásit
0
0.00CZK

Nachlazení

Detailní filtr

Coldrex MAXGrip Citron por.plv.sol.scc.10

COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Léčivé látky v COLDREXU MAXGRIP CITRON nezpůsobují ospalost. COLDREX MAXGRIP CITRON je vhodný pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení. COLDREX MAXGRIP CITRON odstraňuje bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. Tento přípravek je určen pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud pacienti nemají ucpaný nos, doporučuje se použití jiných léčivých přípravků.Dospělí a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg užívá se 1 sáček každých 4-6 hodin, podle potřeby. Jednotlivé dávky neužívejte dříve než za 4 hodiny. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček, maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Skladem

195.00

CZK

Coldrex tablety por.tbl.nob.24

Přípravek Coldrex tablety obsahuje kombinaci léčivých látek (paracetamol, kofein, fenylefrin a monohydrát terpinu), která je účinná k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos. Obsahuje též vitamin C (kyselinu askorbovou), který tělu při chřipce a nachlazení často chybí.Tento přípravek je určen pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud pacienti nemají ucpaný nos, doporučuje se použití jiných léčivých přípravků.Přípravek Coldrex tablety nezpůsobuje ospalost.Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající od 15 let: 1-2 tablety po 4-6 hodinách podle potřeby až 4x během 24 hodin. 1 tableta jako jednotlivá dávka je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, 2 tablety jako jednotlivá dávka jsou vhodné u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg.Nejvyšší jednotlivá dávka je 1g paracetamolu (2 tablety), maximální denní dávka je 4 g paracetamolu (8 tablet) a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami 4 hodiny.Nepřekračujte uvedené dávkování.Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dní.Dospívající ve věku 12-15 let: 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 3 g paracetamolu (6 tablet).Děti mladší 12 let:Přípravek není určen pro děti mladší než 12 let.
Skladem

175.00

CZK

«123»
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top
Nalezeno produktů: 42
Zobrazit výsledky filtrování

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky