Přihlásit
0
0.00CZK

Coldrex tablety por.tbl.nob.24

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Přípravek Coldrex tablety obsahuje kombinaci léčivých látek (paracetamol, kofein, fenylefrin a monohydrát terpinu), která je účinná k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos. Obsahuje též vitamin C (kyselinu askorbovou), který tělu při chřipce a nachlazení často chybí. Tento přípravek je určen pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud pacienti nemají ucpaný nos, doporučuje se použití jiných léčivých přípravků. Přípravek Coldrex tablety nezpůsobuje ospalost. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající od 15 let: 1-2 tablety po 4-6 hodinách podle potřeby až 4x během 24 hodin. 1 tableta jako jednotlivá dávka je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, 2 tablety jako jednotlivá dávka jsou vhodné u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1g paracetamolu (2 tablety), maximální denní dávka je 4 g paracetamolu (8 tablet) a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami 4 hodiny. Nepřekračujte uvedené dávkování. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dní. Dospívající ve věku 12-15 let: 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 3 g paracetamolu (6 tablet). Děti mladší 12 let: Přípravek není určen pro děti mladší než 12 let.

175.00

CZK

159.09

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:3263853
EAN
8590335013919
Kód SÚKL
209759
ATC kód
N02BE51
Výrobce
SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER HEALTHCARE, BRENTFORD
Farmakoterapeutická skupina
jiná analgetika a antipyretika / analgetika / Paracetamol

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg, coffeinum 25
mg, terpinum monohydricum 20 mg, acidum ascorbicum ethylcelluloso abductum 38 mg, což
odpovídá adicum ascorbicum (vitamin C) 30 mg v 1 tabletě.
- Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, kyselina
stearová, povidon, kalium-sorbát, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť (E110).

SPC příbalový leták

GSK CONSUMER HEALTHCARE

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky