Přihlásit
0
0.00CZK

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Přípravek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka na jiné formy kyseliny acetylsalicylové určené k podání pacientům s hmotností nižší než 40 kg. Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

65.00

CZK

59.09

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:2918804
EAN
8590322002872
Kód SÚKL
188200
ATC kód
N02BA01
Výrobce
BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )
Farmakoterapeutická skupina
jiná analgetika a antipyretika / analgetika / kyselina acetylsalicylová a deriváty

Složení: 

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.

Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky