| Kód produktu | 4607256 |
| EAN | 8595116531835 |
| Kód SÚKL | 254468 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | SANOFI Aventis |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamol |
Složení: Léčivými látkami jsou paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Jeden sáček obsahuje 650 mgparacetamolu a 10 mg fenylefrin-hydrochloridu.
Dalšími složkami jsou sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina vinná, kyselina citrónová, přírodní citrónové aroma v prášku, povidon 25, citrónové aroma v prášku, kyselina askorbová (vitamin C), aspartam, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé.
Zentiva, k. s.
Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.
Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
