| Kód produktu | 4606985 |
| EAN | 8595116532801 |
| Kód SÚKL | 207972 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | ZENTIVA A.S. |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamol |
Složení: Léčivými látkami jsou paracetamol, kofein a fenylefrin-hydrochlorid. Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg, coffeinum 25 mg a phenylephrini hydrochloridum 5 mg. Pomocnými látkami jsou:
Jádro tablety: Povidon K-25, natrium-lauryl-sulfát, mikrokrystalická celulosa, kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, bezvodý koloidní oxid křemičitý, kyselina stearová, mastek. Obal tablety: Hypromelosa, makrogol, oxid titaničitý (E171).
ZENTIVA A.S.
Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
