| Kód produktu | 4607215 |
| EAN | 8595116532832 |
| Kód SÚKL | 207974 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | ZENTIVA A.S. |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamol |
Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 15 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg v 1 potahované tabletě. Dalšími složkami jsou:
▪ jádro tablety: mikrokrystalická celulosa, předbobtnalý kukuřičný škrob, sodná sůl
kroskarmelosy, povidon 30, kyselina stearová 50%.
▪ potahová vrstva: hypromelosa 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý (E 171), simetikonová emulze SE4, mastek, hlinitý lak chinolinové žluti (E 104).
Zentiva
Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.
Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní teplotní podmínky uchovávání.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
