| Kód produktu | 3493104 |
| EAN | 8596149003191 |
| Kód SÚKL | 252414 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | GSK CONSUMER HEALTHCARE |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamol |
Složení: Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý škrob, povidon 25, uhličitan vápentý, krospovidon, směs sodných solí parabenů (složení: sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu (E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), kyselina alginová, magnesium-stearát, čištěná voda; potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).
GSK CONSUMER HEALTHCARE
Uchovávejte při teplotě do 30 C.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
