| Kód produktu | 3950350 |
| EAN | 3664798029635 |
| Kód SÚKL | 228521 |
| ATC kód | M01AE51 |
| Výrobce | ZENTIVA A.S. |
| Farmakoterapeutická skupina | ibuprofenprotizánětlivá a protirevmatická léčivanesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva |
Složení: Léčivými látkami jsou ibuprofenum a coffeinum. Jedna potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg a coffeinum 100 mg. Pomocnými látkami jsou: Jádro tablety: Mikrokrystalická celulosa Sodná sůl kroskarmelosy Koloidní bezvodý oxid křemičitý Magnesium-stearát Potahová vrstva: Hypromelosa Hyprolosa Makrogol 6000 Mastek Oxid titaničitý (E 171)
ZENTIVA A.S.
Uchovávejte při teplotě do 25 °C.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
