| Kód produktu | 3350254 |
| EAN | 8594060895079 |
| Kód SÚKL | 172760 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER HEALTHCARE, BRENTFORD |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamol |
Léčivými látkami jsou: Paracetamolum 1000 mg Phenylephrini hydrochloridum 10 mg Acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg Pomocnými látkami jsou: sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E110), azorubin (E122), zeleň S (E142)).
SmithKline Beecham
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
