| Kód produktu | 3263507 |
| EAN | 8594060895031 |
| Kód SÚKL | 209726 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER HEALTHCARE, BRENTFORD |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaanalgetikaParacetamolanilidyparacetamol, kombinace kromě psycholeptik |
Složení: Léčivými látkami jsou:
Paracetamolum 300 mg
Phenylephrini hydrochloridum 5 mg
Acidum ascorbicum 20 mg
Pomocnými látkami jsou:
Sacharóza, bezvodá kyselina citronová, dihydrátnatrium-citrátu, sušený kukuřičný škrob, citronové aroma (obsahuje: přírodní a přírodně identické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, butylhydroxyanisol), natrium-cyklamát, sodná sůl sacharinu, kurkumin (E100) a koloidní bezvodý oxid křemičitý.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
