| Kód produktu | 4738689 |
| EAN | 8590335011212 |
| Kód SÚKL | 209709 |
| ATC kód | N02BE51 |
| Výrobce | SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER HEALTHCARE, BRENTFORD |
| Farmakoterapeutická skupina | jiná analgetika a antipyretikaParacetamol |
Složení: Léčivými látkami jsou:
Paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum 60 mg
Pomocnými látkami jsou:
Sacharóza, kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, chinolinová žluť,
citronové aroma v prášku.
Sáček obsahuje 135 mg sodíku a 2 900 mg sacharózy.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
