| Kód produktu | 4796620 |
| EAN | 8002660004611 |
| Kód SÚKL | 234194 |
| ATC kód | M01AE01 |
| Výrobce | MYLAN PHARMACEUTICALS s.r.o. |
Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou:
Jádro tablety: mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, monohydrát laktosy,
koloidní bezvodý oxid křemičitý, natrium-lauryl-sulfát, magnesium-stearát
Potahová vrstva: hypromelosa, mastek, oxid titaničitý (E171).
MYLAN PHARMACEUTICALS s.r.o.
Uchovávejte při teplotě do 25 C v původním vnitřním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
