Opletalova 1535/4, 110 00 Praha 1+420 775 573 835
Po–Pá: 08:00–18:00✓ Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Léčivý přípravek — Pozorně čtěte příbalový leták. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
BROMHEXIN 8 GTT 20ML 8MG/ML
KREWEL MEUSELBACH

BROMHEXIN 8 GTT 20ML 8MG/ML

Bromhexin 8 KM kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem. Bez porady s lékařem se přípravek užívá při akutních onemocněních průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Pouze po poradě s lékařem se přípravek užívá při chronických onemocněních průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Dávkování: Dospělí a dospívající nad 14 let: 3x denně 23 – 46 kapek -odpovídá denní dávce 24-48 mg bromhexin-hydrochloridu Dospívající 12–14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3 x denně 23 kapek-odpovídá denní dávce 24 mg bromhexin-hydrochloridu
115 Kčvč. 12% DPH
Skladem (1 ks)
1
Dodání do 3 dnů
Certifikované produkty – SÚKL
Kód produktu4030031892110
EAN4030031890208
Kód SÚKL90991
ATC kódR05CB02
VýrobceKREWEL MEUSELBACH
Farmakoterapeutická skupinaExpektoranciaMukolytikabromhexin

Složení a uchovávání

Složení:  Léčivou látkou je: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 ml roztoku,
Pomocnými látkami jsou: menthol, fenyklová silice, anýzová silice, silice máty peprné, tymiánová silice,
blahovičníková silice, sacharóza, polysorbát 80, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan
sodný, ethanol, kyselina chlorovodíková 36%, čištěná voda.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek

Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků – SÚKL
Klikněte, chcete-li ověřit, zda jsou tyto internetové stránky provozovány legálně