Opletalova 1535/4, 110 00 Praha 1+420 775 573 835
Po–Pá: 08:00–18:00✓ Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Léčivý přípravek — Pozorně čtěte příbalový leták. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
ASPIRIN-C POR TBL EFF 10
BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )

ASPIRIN-C POR TBL EFF 10

Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Kyselina askorbová (vitamin C) podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech) a při horečce. Při nachlazení nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při zánětlivém kloubním onemocnění. Děti a dospívající do 16 let smějí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Dávkování: dospělí a dospívající od 16 let Jednotlivá dávka 1 až 2 šumivé tablety (400 až 800 mg) může být opakována v intervalech 4–8 hodin. Obvyklá denní dávka je 6 šumivých tablet, maximální denní dávka, která nesmí být překročena, je 10 šumivých tablet (4 g kyseliny acetylsalicylové).
199 Kčvč. 12% DPH
Skladem (3 ks)
1
Dodání do 3 dnů
Certifikované produkty – SÚKL
Kód produktu8590322000434
EAN8590322000434
Kód SÚKL46213
ATC kódN02BE51
VýrobceBAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )
Farmakoterapeutická skupinajiná analgetika a antipyretikakyselina acetylsalicylová a deriváty

Složení a uchovávání

Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg
- Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný,
kyselina citronová.

 SPC příbalový leták

Léčivý přípravek

Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků – SÚKL
Klikněte, chcete-li ověřit, zda jsou tyto internetové stránky provozovány legálně