Opletalova 1535/4, 110 00 Praha 1+420 775 573 835
Po–Pá: 08:00–18:00✓ Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Léčivý přípravek — Pozorně čtěte příbalový leták. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Přípravek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka na jiné formy kyseliny acetylsalicylové určené k podání pacientům s hmotností nižší než 40 kg. Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
105 Kčvč. 12% DPH
Dočasně vyprodáno
Dodání do 3 dnů
Certifikované produkty – SÚKL
Kód produktu2918804
EAN8590322002872
Kód SÚKL188200
ATC kódN02BA01
VýrobceBAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )
Farmakoterapeutická skupinajiná analgetika a antipyretikaanalgetikakyselina acetylsalicylová a deriváty

Složení a uchovávání

Složení: 

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.

Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek

Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků – SÚKL
Klikněte, chcete-li ověřit, zda jsou tyto internetové stránky provozovány legálně