| Kód produktu | 0895707 |
| EAN | 4030855492640 |
| Kód SÚKL | 162250 |
| ATC kód | R05CB01 |
| Výrobce | Sandoz s.r.o. |
| Farmakoterapeutická skupina | ExpektoranciaMukolytikaAcetylcystein |
Děti mezi 6-14 lety: 2krát denně 1 šumivou tabletu, což odpovídá 400 mg acetylcysteinu denně.Délka
léčby u středně těžkých onemocnění je 6 dní, u závažnějších případů dva týdny.
Léčivá látka: Jedna šumivá tableta obsahuje acetylcysteinum 200 mg.
Pomocné látky: kyselina askorbová, bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, sodná sůl sacharinu, mannitol, laktóza, dihydrát natrium-citrátu, ostružinové aroma.
Léčivý přípravek
Nahlásit nežádoucí účinky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek
