Přihlásit
0
0.00CZK

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

V tabletách přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracetamolu (působí proti bolesti a horečce), fenylefrinu (uvolňuje dýchací cesty) a dextromethorfanu (tlumí kašel). Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, suchého kašle, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let 1–2 tablety podle potřeby až 4× denně, s časovým odstupem mezi jednotlivými dávkami nejméně 4 hod.Jednu tabletu je vhodné podávat u osob s hmotností do 60 kg, osoby s hmotností nad 60 kg mohou užívat až 2 tablety v jedné dávce. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Maximální denní dávka je 8 tablet přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel za 24 hodin. Dospívající 12–15 let s tělesnou hmotností nad 40 kg 1 tableta podle potřeby v časovém odstupu nejméně 4–6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet.

179.00

CZK

162.73

CZK

bez DPH

Dostupnost:Není skladem
Kód produktu:3629319
+
-
EAN
8595116532832
Kód SÚKL
207974
ATC kód
N02BE51
Výrobce
ZENTIVA A.S.
Farmakoterapeutická skupina
jiná analgetika a antipyretika / analgetika / Paracetamol

Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 15 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg v 1 potahované tabletě. Dalšími složkami jsou:
▪ jádro tablety: mikrokrystalická celulosa, předbobtnalý kukuřičný škrob, sodná sůl
kroskarmelosy, povidon 30, kyselina stearová 50%.
▪ potahová vrstva: hypromelosa 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý (E 171), simetikonová emulze SE4, mastek, hlinitý lak chinolinové žluti (E 104).

Zentiva

Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.
Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní teplotní podmínky uchovávání.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky