Přihlásit
0
0.00CZK

Voltaren Forte 20mg/g gel 100g

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Voltaren Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby. Dávkování: Nanášejte Voltaren Forte 2-krát denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

375.00

CZK

340.91

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:3906964
EAN
5054563919601
Kód SÚKL
246011
ATC kód
M02AA13
Výrobce
GSK CONSUMER HEALTHCARE
Farmakoterapeutická skupina
lokální léčiva k terapii bolestí svalů a kloubů / nesteroidní protizánětlivá léčiva k lokální aplikaci / diklofenak

Složení: Léčivou látkou přípravku Voltaren Forte je diclofenacum diethylaminum. Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg. Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát,
diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting (obsahuje benzylalkohol, citronellol, kumarin, limonen d-formu, eugenol, geraniol, linalol) a čištěná voda.

SPC příbalový leták

GSK CONSUMER HEALTHCARE

Uchovávejte při teplotě do 30 °C.

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky