Přihlásit
0
0.00CZK

Panadol Novum 500mg tbl.flm. 24

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Panadol Novum 500 mg tablety se vstřebávají rychleji než standardní paracetamolové tablety, léčivá látka se uvolňuje již 5 minut po požití. Panadol Novum nedráždí žaludek, nezpůsobuje krvácení a mohou jej užívat i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a osoby, které nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou. Bez porady s lékařem jsou Panadol Novum tablety určeny k úlevě při bolesti mírné až střední intenzity, např. při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Panadol Novum též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku, a snižuje horečku. Dávkování: Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let: 1 – 2 tablety podle potřeby až 4x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34 – 60 kg, 2 tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 g (2 tablety). Maximální denní dávka je 4 g (8 tablet). Při dlouhodobé léčbě (déle než 10 dnů) by dávka za 24 hodin neměla překročit 2,5 g (5 tablet). Děti a dospívající do 15 let: Dospívající 12 - 15 let: 500 mg paracetamolu (1 tableta) v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka je 3 g (6 tablet). Nepodávejte více než 6 tablet za 24 hodin. Děti 6 – 12 let: 250 – 500 mg paracetamolu (½ až 1 tableta) v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Jednotlivá dávka je ½ tablety pro děti s tělesnou hmotností 21 - 32 kg, 1 tableta pro děti s tělesnou hmotností od 33 kg. Maximální denní dávka při tělesné hmotnosti 21 - 24 kg je 1,25 g (2½ tablety), při tělesné hmotnosti 25 -32 kg je 1,5 g (3 tablety) a při tělesné hmotnosti 33 – 40 kg pak 2 g (4 tablety). Přípravek není určen pro děti mladší než 6 let.

50.00

CZK

45.45

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:3578516
+
-
EAN
5054563055347
Kód SÚKL
226670
ATC kód
N02BE01
Výrobce
GSK CONSUMER HEALTHCARE
Farmakoterapeutická skupina
jiná analgetika a antipyretika / analgetika / Paracetamol

Složení: léčivou látkou je paracetamolum 500 mg v jedné tabletě; pomocné látky jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý, kyselina alginová,
krospovidon typ A, povidon 25, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, karnaubskývosk, potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu, makrogol, polysorbát 80).

SPC příbalový leták 

GSK CONSUMER HEALTHCARE

Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky