Přihlásit
0
0.00CZK

Nurofen pro děti 4% Jahoda 40mg/ml por.sus.100ml

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAID). Tyto přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest a zvýšenou teplotu. Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek Nurofen pro děti 4 % jahoda je určený ke krátkodobé léčbě: ▪ horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování); ▪ mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Dávkování: Jednotlivé dávky se mají podávat přibližně každých 6 až 8 hodin. Obvyklé dávkování při bolesti a horečce: Tělesná hmotnost dítěte (Věk): 20-29 kg (6-9 let) 5 ml (odpovídající 200 mg ibuprofenu) 3krát 30–40 kg (10–12 let) 7,5 ml (odpovídající 300 mg ibuprofenu), (použijte lžičku dvakrát: 1 x 5 ml + 1 x 2,5 ml) 3krát Před použitím důkladně protřepejte. Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

235.00

CZK

213.64

CZK

bez DPH

Dostupnost:Není skladem
Kód produktu:3763159
EAN
5000158068254
Kód SÚKL
238188
ATC kód
M01AE01
Výrobce
RECKITT BENCKISER S.R.O.
Farmakoterapeutická skupina
jiná analgetika a antipyretika / ibuprofen / protizánětlivá a protirevmatická léčiva / nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva

Složení: léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum): 1 ml perorální suspenze obsahuje 40 mg ibuprofenu (jedna dávka 5 ml obsahuje 200 mg ibuprofenu; jedna dávka 2,5 ml obsahuje 100 mg ibuprofenu);
▪ pomocnými látkami jsou: monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, chloridsodný, dihydrát sodné soli sacharinu, polysorbát 80, domifenium-bromid, roztok maltitolu, glycerol, xanthanová klovatina, jahodové aroma (obsahuje propylenglykol) a čištěná voda.

SPC příbalový leták

RECKITT BENCKISER S.R.O.

Uchovávejte při teplotě do 25 C.
Doba použitelnosti po prvním otevření lahvičky: 6 měsíců.

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky