Přihlásit
0
0.00CZK

Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Léčivý přípravek obsahuje dvě léčivé látky: ibuprofen a kofein. Ibuprofen patří do skupiny léků označovaných jako nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). NSAID účinkují tak, že poskytují úlevu změnou reakce těla na bolest. Kofein patří do skupiny léků označovaných jako stimulancia. Pro použití u dospělých. Dávkování: Dospělí: Počáteční dávka: užijte 1 potahovanou tabletu (400 mg ibuprofenu a 100 mg kofeinu). V případě potřeby užijte další dávku (1 potahovanou tabletu), ale nepřekračujte celkovou dávku 3 potahovaných tablet (1 200 mg ibuprofenu a 300 mg kofeinu) během 24 hodin. Interval mezi jednotlivými dávkami nemá být kratší než 6 hodin.

125.00

CZK

113.64

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:3950350
+
-
EAN
3664798029635
Kód SÚKL
228521
ATC kód
M01AE51
Výrobce
ZENTIVA A.S.
Farmakoterapeutická skupina
ibuprofen / protizánětlivá a protirevmatická léčiva / nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva

Složení: Léčivými látkami jsou ibuprofenum a coffeinum. Jedna potahovaná tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg a coffeinum 100 mg. Pomocnými látkami jsou: Jádro tablety: Mikrokrystalická celulosa Sodná sůl kroskarmelosy Koloidní bezvodý oxid křemičitý Magnesium-stearát Potahová vrstva: Hypromelosa Hyprolosa Makrogol 6000 Mastek Oxid titaničitý (E 171)

SPC příbalový leták

ZENTIVA A.S.

Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky