Přihlásit
0
0.00CZK

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID) a zmírňuje bolest a snižuje horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a dospívajících s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením. Dávkování: Dospívající (12–18 let): Pokud se příznaky dospívajícího zhorší nebo se nezlepší do 3 dnech, musíte se poradit s lékařem. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky se polyká nerozkousaný a zapíjí se s větším množstvím tekutiny. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky nesmí užívat dospívající s hmotností nižší než 40 kg a děti. Doporučená dávka u dospělých a dospívajících s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je: 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

115.00

CZK

104.55

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:2669290
EAN
8594158133397
Kód SÚKL
170271
ATC kód
M01AE01
Výrobce
PATHEON SOFTGELS
Farmakoterapeutická skupina
nesteroidní protizánětlivá léčiva k lokální aplikaci / ibuprofen / protizánětlivá a protirevmatická léčiva / nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva

Složení: Léčivá látka je ibuprofenum.
Jedna tobolka obsahuje 400 mg ibuprofenu.
Pomocné látky jsou:Makrogol 600, Hydroxid draselný, Čištěná voda
Obal tobolky: Želatina, Tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420)
Potisk tobolky: Opacode WB black NS-78-17821*
*černý inkoust obsahuje: černý oxid železitý, hypromelosa 2910/6

SPC příbalový leták

PATHEON SOFTGELS

Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání.

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky