Přihlásit
0
0.00CZK

ACC Long por.tbl.eff.20x600mg (FST)

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Rozpouští hustý hlen, usnadňuje tak vykašlávání a pomáhá zbavit se kašle. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1krát denně 1 šumivou tabletu, což odpovídá 600 mg acetylcysteinu denně. U mukoviscidózy a dalších onemocnění, u nichž je ACC LONG užíván pouze na doporučení lékaře, stanoví dávkování a délku léčby lékař individuálně podle typu, závažnosti a průběhu onemocnění. U chronických onemocnění může užívání přípravku trvat i několik měsíců. Přesné dávkování v těchto případech vždy určí lékař. Šumivá tableta se užívá po jídle, rozpuštěná v 1/2 sklenice vody. Roztok se užívá ihned po rozpuštění tablety. Výjimečně je možné roztok vypít nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety, a to i pokud byly tablety rozpuštěny v teplé vodě. Účinek acetylcysteinu na hlen se zesiluje zvýšením příjmu tekutin. Půlicí rýha není určena k rozlomení tablety.

245.00

CZK

222.73

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:4030855002511
+
-
EAN
4030855002511
Kód SÚKL
57396
ATC kód
R05CB01
Výrobce
Sandoz s.r.o.
Farmakoterapeutická skupina
Expektorancia / Mukolytika / Acetylcystein

Složení: Léčivá látka: Jedna šumivá tableta obsahuje acetylcysteinum 600 mg.
Pomocnými látkami jsou: bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktosa, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, ostružinové aroma.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky