Přihlásit
0
0.00CZK

ACC 20mg/ml sir. 1x200ml

Léčivý přípravek - Pozorně čtěte příbalový leták

Rozpouští hustý hlen, usnadňuje tak vykašlávání a pomáhá zbavit se kašle. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein. Přípravek se užívá k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a podporuje vykašlávání. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem při akutních onemocněních dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako je chřipka, akutní zánět průdušek, nebo průdušnice. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku. Na doporučení lékaře se přípravek užívá u chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek, průdušnice, průduškové astma, bronchiolitida (zánět průdušinek), mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), bronchiektázie (rozšíření průdušek) dále při léčbě zánětu hrtanu. Pokud se do 4-5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let 10 ml roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 400 - 600 mg acetylcysteinu denně. Použití u dětí a dospívajících Děti od 6 do 14 let 5 ml roztoku 3-4krát denně, což odpovídá 300-400 mg acetylcysteinu denně. Děti od 2 do 5 let 5 ml roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 200- 300 mg acetylcysteinu denně. Děti mladší než 2 roky 2,5 ml roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 100-150 mg acetylcysteinu denně. Dětem mladším než 2 roky se přípravek ACC 20 mg/ml sirup může podávat pouze na doporučení lékaře. Novorozencům a dětem mladším než 1 rok se přípravek ACC 20 mg/ml sirup může podávat pouze u závažných onemocnění a pod přísným lékařským dohledem. K odměření dávky použijte přiloženou odměrku nebo dávkovací stříkačku. 10 ml roztoku odpovídá polovině odměrky anebo dvěma náplním dávkovací stříkačky.

235.00

CZK

209.82

CZK

bez DPH

Dostupnost:Je skladem 
Kód produktu:3562833
+
-
EAN
4030855512157
Kód SÚKL
226195
ATC kód
R05CB01
Výrobce
Sandoz s.r.o.
Farmakoterapeutická skupina
Expektorancia / Mukolytika / Acetylcystein

Složení: 

  • Léčivá látka je acetylcysteinum.
  • Pomocné látky jsou: sodná sůl karmelosy, methylparaben (E 218), natrium-benzoát (E 211), dinatrium-edetát, roztok hydroxidu sodného 100 g/l, dihydrát sodné soli sacharinu, čištěná voda, třešňové aroma.

SPC příbalový leták

Léčivý přípravek. Nahlásit nežádoucí účinky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

04

Pondělí08.00 - 18.00
Úterý08.00 - 18.00
Středa08.00 - 18.00
Čtvrtek08.00 - 18.00
Pátek08.00 - 18.00
SobotaZAVŘENO
NeděleZAVŘENO

05

Opletalova 1535/4
​110 00 Praha 1
Nové město

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top

Košík (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky